Рівне, Шкільна 45
Залишити заявку
Додати оголошення
Ремонт квартири в Рівне за 30 днів
12 місяців сервісної гарантії
Ми знаємо, що вам запропонувати!
З нами зручно
Чесна і прозора
кошторис
якісне виконання
всіх видів робіт
Суворе дотримання термінів
виконання ремонту
оптимальні ціни
Наші роботи
*Ви поміняєте свою думку про ремонт після нашої роботи!
Ремонт квартиры
Ремонт вашої мрії в 4 кроку:
Складаємо кошторис і
укладаємо договір
Виробляємо закупівлю і
доставку необхідних
матеріалів
Виробляємо всі роботи
презентація виконаних
робіт
Ремонт квартири в Рівному під ключ

Якого ремонту потребує ваша нерухомість?

Рано чи пізно перед усіма власниками нерухомості постає питання ремонту. На цю тему є безліч анекдотів та смішних історій із життя. Ремонту не бажають навіть своєму ворогу. З чого почати ремонт, що зробити, щоб він не затягся на роки, а після його закінчення не було соромно запросити друзів та рідних до своєї оселі? Насамперед слід вирішити для себе, яким повиненн бути кінцевий результат. Оцінивши стан квартири чи будинку слід прийняти рішення щодо обсягу майбутніх робіт. Можливо буде достатньо швидкого косметичного ремонту, однак якщо є бажання не повертатись до цього питання протягом майбутніх років, а з задоволенням повертатись додому та насолоджуватись інтерєром, слід зважитись на капітальний ремонт із заміною вікон та дверей, вирівнюванням стін та стелі, встановленням сучасної підлоги та вирішення питання обігріву. При можливості слід скористатися послугами дизайнера. Після проведення якісного ремонту кваліфікованими працівниками оселя стане новою та красивою, і що немаловажно, її вартість значно зросте.  Для проведення ремонту своєї оселі користуйтеся послугами спеціалістів, не намагайтесь зекономити та виконати якісь роботи самостійно. Всім відомо, що скупий платить двічі.

Визначаємость із планом ремонту та обсягом робіт.

На цьому етапі усвідомлюєм "картинку" майбутньої оселі. Вирішуємо долю кожної кімнати з урахуванням її поточного стану та призначення. Враховуємо побажання стосовно розміщення меблів. Це період, коли найлегше здійснити перепланування кімнат, провести електропроводку для забезпечення найкращого освітлення. За необхідності робимо ескізи, вибираємо кольори та матеріали оздоблення інтерєру. Не обмежуйтесь одним малюнком, якщо є можливість зробіть декілька варіантів і усією родиною виберіть найкращий.

Орієнтовний список матеріалів та інструментів.

Разом із спеціалістом виконайте розрахунки необхідних матеріалів, виходячи із обсягу робіт та розміру приміщень. Не залишайте поза увагою жодних дрібниць, як то ручки, полички, тримачі, дзеркала, елементи декору. Якщо їх не врахувати спочатку то кінцева вартість ремонту може неприємно здивувати. Коли список складений - в магазин, а точніше  - в магазини. Не варто робити покупку в першому ліпшому, будьте стримані. Варто порівняти ціни у декількох спеціалізованих магазинах, як правило будівельних супермаркетах. Важливим питанням є вартість доставки та її зручність.

Практична фаза

Насамперед необхідно повністю звільнити приміщення, підготувати поверхні та винести будівельне сміття. Це найважчий та найбрудніший період. Після чого крок за кроком виконуємо ремонт відповідно до технічних умов. Ні для кого не секрет, що в цей період час тягнеться як ніколи, змни в інтерєрі айже непомітні, час від часу виникають сумніви в доцільності цього міроприємства. Якщо прикласти достатньо зусиль та витримки, результат незабариться. Правда, за відсутності достатнього досвіду в проведенні ремонтних робіт кінцевий результат може "трохи" відрізнятися від запланованого, тому, без сумніву, найкращим варіантом  буде залучення досвідчених спеціалістів. А весь час проведення робіт буде корисно провести із сім'єю на відпочинку. Ви навіть не помітите як пролетить час і будете приємно здивовані результатом.