Рівне, Шкільна 45
Залишити заявку
Додати оголошення
Вибрати квартиру для купівлі у Рівному
398

Нова квартира - це завжди перспективи для молодої родини, майбутнє для дітей, вигідна інвестиція та можливість отримання стабільного пасивного доходу. Вирішили влаштуватися в місті Рівному назавжди? Шукаєте порядне, перевірене часом агентство нерухомості? Звертайтеся в «GALT»! Ми займаємося не лише посередництвом між продавцем чи забудовником й покупцем, але й супроводом угод, юридичною стороною питання, оцінювальною діяльністю.

Якщо ви вирішили стати власником нового житла - дайте собі чесні відповіді на ряд таких запитань:

• Який ринок нерухомості вас цікавить - первинний чи вторинний? Первинний ринок - це житло в сучасній новобудові, а вторинний - квартира типу «сталінка», «хрущовка», житлоплоща в панельному будинку 90-х років. Основні плюси нового житла - це відсутність «історії» у вигляді колишніх господарів, прописаних осіб, «юридична чистота» помешкання. Перевага квартири з багаторічною «історією» - її готовність до негайного заселення. Головний мінус - застарілі комунікації.

• З якого матеріалу зведено ваш майбутній багатоповерховий будинок? Практика показує, що мешканці Рівного надають перевагу цегляним будинкам: в квартирах прохолодно влітку й затишно взимку. Панельні й монолітно-каркасні стіни необхідно утеплювати.

• Чи потрібен вам ремонт або ви самостійно переробите житло після оформлення угоди.

• Наскільки для вас важливо розвиненість інфраструктури - наявність школи, ринку, дитячого садка, банку, лікарень й поліклінік, торгово-розважальних або офісних центрів, транспортної розв'язки. Ми пропонуємо базу з об'єктами і в «спальних» районах, і в центрі з жвавим трафіком.

Насправді таких «пунктів» набагато більше - починаючи близькістю до місця роботи й завершуючи адекватністю сусідів. Пам'ятайте: житло має влаштовувати вас та членів вашої родини. Перевіряйте будь-яку інформацію, яка стосується квартир в Рівному, а ще краще – звертайтеся за допомогою до професіоналів.

Ми здійснюємо юридичний супровід покупки житла, перевіряємо «минуле» квартири. Це турбота наших агентів з нерухомості.

Як вибрати оптимальний варіант квартири на нашому сайті?

Ми маємо в своєму розпорядженні 210 об'єктів, з яких саме вашою квартирою стане лише одна. Щоб не заплутатися на сайті агентства нерухомості «GALT» – відкиньте в «Пошуку» варіанти, які вас не влаштовують. А саме:

1. Поставте галочку напроти пункту «Продаж», оскільки оренда вам не потрібна.

2. Вкажіть, що вам необхідна саме квартира, а не будинок або кімната.

3. Виберіть район Рівного, в якому збираєтеся жити.

4. Планування квартири буває суміжній, роздільної або суміжно-роздільним. Враховуйте це при виборі.

5. Виберіть кількість кімнат. Ми пропонуємо «однушки», «двушки», «студії», трикімнатні й багатокімнатні квартири - чотири кімнати або більше.

6. Обов'язково вкажіть поверх багатоповерхового будинку, на якому ви плануєте жити.

7. Додайте інші дані – вірогідний метраж або суму, яку ви маєте у своєму розпорядженні.

Зробивши вибір, ви можете замовити огляд квартири, заповнивши форму онлайн.

Чому саме наше агентство нерухомості?

Компанії «GALT» можна довіряти - нас рекомендують один одному, адже ми гарантуємо:

  • Професіоналізм, індивідуальний підхід.
  • Відкритість та прозорість: несподіваних незапланованих витрат по закінченню співпраці не буде.
  • Економію коштів й відсутність стресів.
  • Тактовність й доброзичливість на всіх стадіях співробітництва.
  • Безкоштовну первинну консультацію.
  • Відгуки задоволених клієнтів.Сертифікати, необхідні для ведення діяльності в сфері нерухомості.

Зв'яжіться з нами за вказаним телефону, в формі подачі заявки або замовте інтернет-дзвінок. Ми зробимо все, щоб квартира в Рівному або в Рівненській області приносила вам лише радість!

Корисні статті

Продавати нерухомість (квартиру / будинок) самостійно - це досить клопіткий і складний процес, а особливо, якщо робити це без певних навичок і без знань законодавства. Тому, більшість людей прагне ...

809

Кожен день, наше життя складається з якихось подій - радощів, печалей, і з усім цим неодмінно йдеш додому. Мій дім- моя фортеця. І хочеться, щоб ця фортеця зустрічала після насиченого робочого дня ...

798

Операції з нерухомості- складний процес, який потребує професійних знань та навичок.

Саме тому, вирішення усіх питань щодо нерухомості необхідно довірити спеціалістам. Ріелтори у місті Рівне доп...

488

 

На що звернути увагу в першу чергу .

Для початку потрібно визначитися на якому ринку ви шукатимете квартиру на купівлю на первиннному(в новобудові) чи на вторинному(хрущівка, пане...

614