Рівне, Шкільна 45
Залишити заявку
Додати оголошення
Шукаєте надійне агентство нерухомості ?
400

Шукаєте тимчасове або постійне житло в місті Рівне?

Потрібен офіс під торгове представництво компанії?

Бажаєте знайти надійне агентство нерухомості з гарною репутацією?

Звертайтеся до нас в компанію «GALT»!

Наше основне завдання - допомогти вам швидко й без зайвого стресу  в'їхати в новий офіс або оглянути майбутню рівненську квартиру.

Наш житловий фонд (для покупки та оренди)

Компанія «GALT» має у своєму розпорядженні:

• Житлове майно – «вторинне» або в новобудові. Щоб не заплутатися в пропозиціях й вибрати саме те, що вам необхідно, заповніть усі поля фільтру «Пошук». Вкажіть, що саме ви шукаєте - приватний будинок, квартиру або кімнату. Якщо вам важливий район проживання - позначте це. Уточніть бажане планування, кількість кімнат, вірогідну площу, поверх. Замовте огляд об’єкту.

• Нежитлову нерухомість. Ваш майбутній офіс або магазин може розташовуватися у дворі, у фасаді багатоповерхівки, в окремій будові або в будь-якому бізнес-центрі Рівного. Досить уточнити поверх й місце для входу.

• Затишні квартири для відряджених на добу. В обов'язковому порядку передбачені: зручне ліжко, Wi-Fi зона, гаряча і холодна вода, побутова техніка, посуд. У разі проживання понад п'ять діб - знижки, працює система «21+» (ми вимагаємо наявність паспорта).

Які додаткові послуги ми надаємо?

Робота з нерухомістю - це не тільки посередництво між продавцем та покупцем, орендодавцем й наймачем. Будь-яка угода з житловим або нежитловим фондом вимагає супроводу профільних фахівців. Ми пропонуємо послуги:

• Ріелтора. Спеціаліст з досвідом  продасть вашу квартиру, дачу або склад швидко та вигідно - рекламну кампанію, переговори з потенційним покупцем, презентацію приміщення, підготовку пакета документів ми беремо на себе. Угода буде закрита на вигідних для продавця умовах. Бажаєте купити нерухомість? Оформіть заявку – й через півгодини вам прийде SMS з варіантами, серед яких ви знайдете «квартиру своєї мрії».

• Оцінювача. Незалежна  експертна оцінка житлоплощі або господарського приміщення необхідна, якщо береться кредит під заставу, відбувається розділ майна або необхідно оцінити масштаб завданих матеріальних збитків. Жодна угода купівлі-продажу, передачі житла в дар або в спадок не проходить без роботи експерта. Надішліть нашому фахівцеві пакет необхідних документів, укладіть договір й отримуйте експертний висновок максимум за три дні. Оцінюємо житлову й нежитлову нерухомість та земельні ділянки!

• Ремонтників. Ви переглянете свою думку про ремонт у новій затишній квартирі: закупівля будматеріалів, їх доставлення на місце, вивезення сміття - наша турбота. Приклади ремонтів від «GALT» можна знайти на сайті в рубриці «Ремонт Приміщення».

• Фахівця по утепленню. Збережемо разом тепло і комфорт вашого нового житла.

Чому саме ми?

Багато фірм і організацій в Рівному пропонують свої послуги, але в «GALT» ви знайдете:

• Індивідуальний підхід завдяки багатому досвіду роботи.

• Відкритість та прозорість, ніяких «підводних каменів».

• Широкий ціновий діапазон - від скромних однокімнатних квартир до VIP- апартаментів в центрі міста.

• Професіоналізм співробітників, повний супровід від огляду нерухомості до в'їзду й отримання ключа.

• Ввічливість та тактовність на всіх рівнях співробітництва.

• Юридичний супровід угод комптентними фахывцями.

• Сертифіковані  на ведення ріелторської діяльності працівники.

Ми цінуємо нашу репутацією й зацікавлені в кожному клієнті.

Агентство «GALT» співпрацює з кращими ріелторами та забудовниками у місті.

Сайт xatade.rv - це зручна та зрозуміла навігація, всі необхідні для пошуку нерухомості рубрики, наші контакти, фотографії об’єктів, відео-«лайфхаки», статті та блог брокера.

Для зв'язку з нами заповніть форму зворотного зв'язку або телефонуйте - 0981788872 .

 

Корисні статті

Кожен день, наше життя складається з якихось подій - радощів, печалей, і з усім цим неодмінно йдеш додому. Мій дім- моя фортеця. І хочеться, щоб ця фортеця зустрічала після насиченого робочого дня ...

899

Продавати нерухомість (квартиру / будинок) самостійно - це досить клопіткий і складний процес, а особливо, якщо робити це без певних навичок і без знань законодавства. Тому, більшість людей прагне ...

927

Безкоштовна експертна оцінка вартості квартири.Як оцінити вартість квартири?В залежності від поставленої мети вам буде потрібно експертне визначення ринкової вартості або сертифікована оцінка експе...

454

Операції з нерухомості- складний процес, який потребує професійних знань та навичок.

Саме тому, вирішення усіх питань щодо нерухомості необхідно довірити спеціалістам. Ріелтори у місті Рівне доп...

575