Рівне, Шкільна 45
Залишити заявку
Додати оголошення
Зробити ремонт і оздоблення в квартирі
342

Кожен день, наше життя складається з якихось подій - радощів, печалей, і з усім цим неодмінно йдеш додому. Мій дім- моя фортеця. І хочеться, щоб ця фортеця зустрічала після насиченого робочого дня комфортом і затишком. Тому, без сумнівів, кожна людина намагається привести своє житло в належний вигляд.

Перед тим, як приступити до ремонту, виникає питання: які будуть проводитися роботи, що потрібно для роботи, як буде виглядати житло після ремонту, і звичайно, хто все це буде робити, і скільки це буде коштувати. Адже вклавши свої гроші в ремонт, потрібна тверда впевненість в тому, що через невеликий термін не доведеться все робити заново.

І все ж, щоб зробити хороший ремонт, в першу чергу потрібно розбити на етапи виконання робіт і неухильно дотримуватися їх.

Ремонт потрібно починати з розробки дизайнерського проекту. У нього будуть входити всі нюанси подальших робіт. Краще, якщо цим займуться люди, які знають в цьому толк. Витрати на такий проект необхідні, в іншому випадку зусилля, докладені на дорогий ремонт можуть зійти нанівець. Фахівці, вивчивши всі побажання замовника, допоможуть скласти кошторис, вибрати будівельні матеріали і меблі, врахують всі деталі подальшого ремонту. Якщо планується тільки косметичний ремонт і передбачається тільки під чистове оздоблення, переклеїти шпалери або перестелити підлоги, то ціна таких робіт буде мінімальна, по відношенню до євро ремонту або ж комплексного ремонту всієї квартири. Саме для цього складається кошторис, який дозволить уникнути зайвих витрат.

Наступним етапом проводяться демонтажні роботи та прибирання сміття. Встановлюються  конструкції з гіпсокартону. Потім починаються всі чорнові роботи. Це дуже трудомістка робота і тут непідготовленій людині не впоратися. Зробити електропроводку, каналізацію, встановити двері або залити теплі підлоги для цього потрібні певні навички.

Після того як складено кошторис, зроблені всі монтажні і чорнові роботи можна приступати до опоряджувальних робіт. Під оздоблювальними роботами мається на увазі кладка плитки, підготовка стін для обклеювання шпалерами, підготовка стелі під чистову обробку, наклейка шпалер, укладання покриттів на підлоги. Важливо, щоб всі оздоблювальні роботи були проведені якісно. Від цього безпосередньо залежатиме кінцевий результат ремонту і, наскільки комфортно буде виглядати квартира. Якість оздоблювального матеріалу - це теж невід'ємна частина для проведення хорошого ремонту. Наприклад, для холодних приміщень потрібно вибирати морозостійкі матеріали і відповідно для ванних кімнат потрібно вибирати вологостійкі.

Ремонт - це складний процес. Тому, якщо немає впевненості у власних знаннях і силах, краще буде звернутися до фахівців. У будь-якому місті, великому і маленькому, можна знайти професіоналів, які виконають ці роботи краще, ніж звичайний дилетант.

Корисні статті

Кожен день, наше життя складається з якихось подій - радощів, печалей, і з усім цим неодмінно йдеш додому. Мій дім- моя фортеця. І хочеться, щоб ця фортеця зустрічала після насиченого робочого дня ...

342

Як показує досвід роботи ріелторів, дуже часто враження про квартиру, у покупця, складається за такими чинниками про які продавці нерухомості часто забувають.

Якщо коротко, то перед продажем, кв...

437

Практично кожна людина хоч раз у житті стикалася з питанням покупки житла.

Традиційно, основним чинником такої угоди є вартість нерухомості, яка обмежує можливості і диктує пріоритети у виборі.

...
291

Нова квартира - це завжди перспективи для молодої родини, майбутнє для дітей, вигідна інвестиція та можливість отримання стабільного пасивного доходу. Вирішили влаштуватися в місті Рівному назавжди...

19