Рівне, Шкільна 45
Залишити заявку
Додати оголошення
Різниця між новобудовою і хрущовкою
625

Зважившись придбати власне житло, людина в першу чергу орієнтується на вартість нерухомості - сума, яку вона має при собі, здебільшого обмежена. Ціна за квадратні метри - це той фактор, який диктує умови й змушує переглянути пріоритети. На вартість квартири безпосередньо впливають такі чинники:

• Розташування, віддаленість від центру. Це стосується і населених пунктів області, і районів міста (в нашому випадку - Рівне).

• Кількість кімнат. Багато сімей вважає, що їх повинно бути на одну більше, ніж членів родини. Однак в цьому питанні все вирішують гроші.

• Будівельний матеріал, з якого був зведений будинок. Практика показує, що мешканці Рівного надають перевагу будинкам з екологічно чистої цегли . Панельні стіни необхідно утеплювати.

Ринок, з яким доведеться мати справу покупцеві квартири, - первинний або вторинний. Різниця у вартості  об'єктів в новобудовах і будинках радянського періоду поступово скорочується, але поки вона існує. Це обумовлено багатьма факторами, основний з них - обмежена платоспроможність населення України. Власники житла роблять знижки, оскільки розуміють: новобудови виникають масово, цілими кварталами, тому конкуренція величезна.

Плюси і мінуси «первинного» житла

Первинна квартира - це житло, у якого не було власника до моменту придбання. Добре, якщо будинок повністю закінчено й здано в експлуатацію, тому що в гіршому випадку квартира існує тільки в проектах, документах або в «замороженому» будівництві. Існує безліч «підводних каменів», з якими зіткнеться потенційний покупець:

1. Необхідність реєструвати нерухомість на себе, щоб квартира перейшла з категорії первинного житла у вторинну. Право власності закріплюється документально.

2. У новобудові не всі квартири викуплені: ліквідне й недороге житло швидко розбирають, а багатокімнатні квартири «висять баластом». Не мають попиту й квартири на першому або останньому поверсі, з видом на пустир, тощо. Забудовник змушений оформляти на себе права власності, а потім реалізовувати квартири як вторинні, вважаючись їх власником.

3. Нові квартали виростають далеко від інфраструктури й транспортних артерій.

Ось аргументи на користь новобудов:

• Інноваційні матеріали та сучасні технології, які були використані при забудові.

• Склопакети, наявність встановлених лічильників.

• П'ятирічна гарантія з безкоштовним ремонтом.

• Відчуття «життя з чистого аркуша» в квартирі без «історії».

Доводи на користь квартири на вторинному ринку

Вторинне житло - це квартири, які реалізовуються власниками. Це може бути фізична особа (господар), юридична особа (фірма або організація), муніципалітет. Основна перевага такої житлоплощі - це можливість відразу вселитися, а косметичний ремонт зробити з часом. Також в квартиру з історією швидко й легко прописують не власників. Також будинки радянської споруди, особливо в центрі Рівного, оточені об'єктами інфраструктури.

Труднощі, які можуть виникнути на вторинному ринку житла:

1. Квартира не приватизована, тобто її власником вважається держава.

2. У квартирі прописані неповнолітні. Їх права захищають органи Опіки та Піклування.

3. З квартири не виписали не власника, який знаходиться в Місцях Позбавлення Волі або в збройних силах України.

4. За багато років перегородки постраждали від умов навколишнього середовища, їх потрібно зміцнювати або утеплювати. Старі застарілі комунікації можуть вийти з ладу.

Перераховані аргументи та недоліки відносні: сталінська споруда може бути міцною та надійною, а новий житловий комплекс - побудований з низкою серйозних порушень. Досвідчений агент з нерухомості допоможе вам підшукати квартиру, яка буде влаштовувати саме вас, без неприємних сюрпризів. Наша компанія гарантує:

• Індивідуальний підхід на основі багаторічного досвіду.

• Чесність і прозорість.

• Професіоналізм.

• Широкий вибір житла в новобудовах і старих районах Рівного.

• Тактовність і доброзичливість на всіх стадіях співробітництва.

Ми знаємо ціну вашого часу і вміємо продавати нерухомість.

Телефонуйте 0981788872, агентство нерухомості "GALT" Рівне

+

Корисні статті

Під час кризи, в спробах заощадити, люди "кидаються" на житло, що будується. Квартири в таких будинках дешевше, але існує і перелік ризиків. Кожен вирішує сам чи готовий він переплат...

638

Продавати нерухомість (квартиру / будинок) самостійно - це досить клопіткий і складний процес, а особливо, якщо робити це без певних навичок і без знань законодавства. Тому, більшість людей прагне ...

809

Шукаєте тимчасове або постійне житло в місті Рівне?

Потрібен офіс під торгове представництво компанії?

Бажаєте знайти надійне агентство нерухомості з гарною репутацією?

Звертайтеся до нас...

333

Оцінити майно в місті Рівному

Виникли труднощі під час оформлення кредиту? Не знаєте, як поділити нерухомість порівну? Треба точно оцінити збитки?

Оцінка нерухомості у Рівному стане простішо...

418