Рівне, Шкільна 45
Залишити заявку
Додати оголошення
Як купити квартиру в Рівне ?
27

 

На що звернути увагу в першу чергу .

Для початку потрібно визначитися на якому ринку ви шукатимете квартиру на купівлю на первиннному(в новобудові) чи на вторинному(хрущівка. панельний будинок чи сталінка).

Хоча як показує практика, покуці зазвичай більше орієтнуються на матеріал побудови будинку, тобто панельний , цегляний монолітний чи монолітно-каркасний .

Отже розглянемо кожен тип будинку окремо, які є плюси і мінуси у кожного .

Найбільшою популярностю в Рівному користуються саме цегяні будинки.

З плюсів можна визначити такі основні як В кожного свої пріоритети, як то кажуть.

Комусь важлива сама квартира і ремонт, а комусь більше її розміщення, одним потрібні торгові центри поряд, а іншим школи і дит.садки. Хтось принципово хоче квартиру в цегляному будинку, а хтось більше переймається порядністю сусідів.

Таких пунктів є дуже багато, а висновок один – всі люди різні й розуміння у всіх різне. Тому найулюбленішою і найбільше вживаною фразою у мене є така:

- Бажаю Вам знайти таку квартиру чи будинок, в якій буде комфортно саме Вам.

Адже можна слухати поради кого завгодно – ріелтора, сусіда, брата, кума і т.д і т.п. , але жити в новій квартирі будете саме Ви.

Звичайно, експертів багато і кожен по-своєму хоче якось допомогти, але не завжди порада хорошої людини є цінною чи правильною.

Завжди перевіряйте надану Вам інформацію і в будь-яких питаннях звертайтесь до професіоналів.

Корисні статті

Як показує досвід роботи ріелторів, дуже часто враження про квартиру, у покупця, складається за такими чинниками про які продавці нерухомості часто забувають.

Якщо коротко, то перед продажем, кв...

171

Продавати нерухомість (квартиру / будинок) самостійно - це досить клопіткий і складний процес, а особливо, якщо робити це без певних навичок і без знань законодавства. Тому, більшість людей прагне ...

250

ОТРИМАННЯ ДОВІДОК ПРО ЗАБОРГОВАНІСТЬ та переоформлення договорів постачання

Потрібні оригінали документів: паспорт, ідентифікаційни код, адресна картка, право власності(договір купівлі -продажу)...

54

Практично кожна людина хоч раз у житті стикалася з питанням покупки житла.

Традиційно, основним чинником такої угоди є вартість нерухомості, яка обмежує можливості і диктує пріоритети у виборі.

...
61