Рівне, Шкільна 45
Залишити заявку
Додати оголошення
Як купити квартиру в Рівне ?
163

 

На що звернути увагу в першу чергу .

Для початку потрібно визначитися на якому ринку ви шукатимете квартиру на купівлю на первиннному(в новобудові) чи на вторинному(хрущівка, панельний будинок чи сталінка).

Хоча як показує практика, покупці зазвичай більше орієтнуються на матеріал побудови будинку, тобто панельний , цегляний монолітний чи монолітно-каркасний .

Найбільшою популярністю в Рівному користуються саме цегяні будинки.

В кожного свої пріоритети, як то кажуть.

Комусь важлива сама квартира і ремонт, а комусь більше її розміщення, одним потрібні торгові центри поряд, а іншим школи і дит.садки. Хтось принципово хоче квартиру в цегляному будинку, а хтось більше переймається порядністю сусідів.

Таких пунктів є дуже багато, а висновок один – всі люди різні й розуміння у всіх різне. Тому найулюбленішою і найбільше вживаною фразою у мене є така:

- Бажаю Вам знайти таку квартиру чи будинок, в якій буде комфортно саме Вам.

Адже можна слухати поради кого завгодно – ріелтора, сусіда, брата, кума і т.д і т.п. , але жити в новій квартирі будете саме Ви.

Звичайно, експертів багато і кожен по-своєму хоче якось допомогти, але не завжди порада хорошої людини є цінною чи правильною.

Завжди перевіряйте надану Вам інформацію і в будь-яких питаннях звертайтесь до професіоналів.

Корисні статті

Шукаєте тимчасове або постійне житло в місті Рівне? Потрібен офіс під торгове представництво компанії? Відпустка або відрядження? Бажаєте знайти надійне агентство нерухомості з гарною репутацією? З...

19

Нова квартира - це завжди перспективи для молодої родини, майбутнє для дітей, вигідна інвестиція та можливість отримання стабільного пасивного доходу. Вирішили влаштуватися в місті Рівному назавжди...

19

Практично кожна людина хоч раз у житті стикалася з питанням покупки житла.

Традиційно, основним чинником такої угоди є вартість нерухомості, яка обмежує можливості і диктує пріоритети у виборі.

...
290

Необхідно продати квартиру?

Боїтеся натрапити на шахраїв?

Агентство нерухомості «GALT» допоможе вам продати квартиру за 30 днів. Наші професійні ріелтори володіють усією нео...

26