Рівне, Шкільна 45
Залишити заявку
Додати оголошення
Як купити квартиру в Рівне ?
94

 

На що звернути увагу в першу чергу .

Для початку потрібно визначитися на якому ринку ви шукатимете квартиру на купівлю на первиннному(в новобудові) чи на вторинному(хрущівка. панельний будинок чи сталінка).

Хоча як показує практика, покуці зазвичай більше орієтнуються на матеріал побудови будинку, тобто панельний , цегляний монолітний чи монолітно-каркасний .

Найбільшою популярністю в Рівному користуються саме цегяні будинки.

В кожного свої пріоритети, як то кажуть.

Комусь важлива сама квартира і ремонт, а комусь більше її розміщення, одним потрібні торгові центри поряд, а іншим школи і дит.садки. Хтось принципово хоче квартиру в цегляному будинку, а хтось більше переймається порядністю сусідів.

Таких пунктів є дуже багато, а висновок один – всі люди різні й розуміння у всіх різне. Тому найулюбленішою і найбільше вживаною фразою у мене є така:

- Бажаю Вам знайти таку квартиру чи будинок, в якій буде комфортно саме Вам.

Адже можна слухати поради кого завгодно – ріелтора, сусіда, брата, кума і т.д і т.п. , але жити в новій квартирі будете саме Ви.

Звичайно, експертів багато і кожен по-своєму хоче якось допомогти, але не завжди порада хорошої людини є цінною чи правильною.

Завжди перевіряйте надану Вам інформацію і в будь-яких питаннях звертайтесь до професіоналів.

Корисні статті

Практично кожна людина хоч раз у житті стикалася з питанням покупки житла.

Традиційно, основним чинником такої угоди є вартість нерухомості, яка обмежує можливості і диктує пріоритети у виборі.

...
190

Якщо ви ще не вирішили де купувати квартиру, на первинному ринку(у новобудові) чи на вторинному (хрущівка, панелька, покращене планування, чешка та ін.), то ми зібрали сім найвагоміших аргументів к...

158

Під час кризи, в спробах заощадити, люди "кидаються" на житло, що будується. Квартири в таких будинках дешевше, але існує і перелік ризиків. Кожен вирішує сам, чи готовий він переплатити ...

267

Ефективний брокер сьогодні повинен мати :
правильно оформлену сторінку у FB
акаунт у інстаграмі , а краще 2.
особистий сайт або сайт агентства
канал на YouTube 
бажано канал в Telegram
А...

12