Рівне, Шкільна 45
Залишити заявку
Додати оголошення
Як купити квартиру в Рівне ?
615

 

На що звернути увагу в першу чергу .

Для початку потрібно визначитися на якому ринку ви шукатимете квартиру на купівлю на первиннному(в новобудові) чи на вторинному(хрущівка, панельний будинок чи сталінка).

Хоча як показує практика, покупці зазвичай більше орієтнуються на матеріал побудови будинку, тобто панельний , цегляний монолітний чи монолітно-каркасний .

Найбільшою популярністю в Рівному користуються саме цегяні будинки.

В кожного свої пріоритети, як то кажуть.

Комусь важлива сама квартира і ремонт, а комусь більше її розміщення, одним потрібні торгові центри поряд, а іншим школи і дит.садки. Хтось принципово хоче квартиру в цегляному будинку, а хтось більше переймається порядністю сусідів.

Таких пунктів є дуже багато, а висновок один – всі люди різні й розуміння у всіх різне. Тому найулюбленішою і найбільше вживаною фразою у мене є така:

- Бажаю Вам знайти таку квартиру чи будинок, в якій буде комфортно саме Вам.

Адже можна слухати поради кого завгодно – ріелтора, сусіда, брата, кума і т.д і т.п. , але жити в новій квартирі будете саме Ви.

Звичайно, експертів багато і кожен по-своєму хоче якось допомогти, але не завжди порада хорошої людини є цінною чи правильною.

Завжди перевіряйте надану Вам інформацію і в будь-яких питаннях звертайтесь до професіоналів.

Корисні статті

Як показує досвід роботи ріелторів, дуже часто враження про квартиру, у покупця, складається за такими чинниками про які продавці нерухомості часто забувають.

Якщо коротко, то перед продажем, кв...

1385

Під час кризи, в спробах заощадити, люди "кидаються" на житло, що будується. Квартири в таких будинках дешевше, але існує і перелік ризиків. Кожен вирішує сам чи готовий він переплат...

638

Кожен день, наше життя складається з якихось подій - радощів, печалей, і з усім цим неодмінно йдеш додому. Мій дім- моя фортеця. І хочеться, щоб ця фортеця зустрічала після насиченого робочого дня ...

798

Якщо ви ще не вирішили де купувати квартиру, на первинному ринку(у новобудові) чи на вторинному (хрущівка, панелька, покращене планування, чешка та ін.), то ми зібрали сім найвагоміших аргументів к...

954