Рівне, Шкільна 45
Залишити заявку
Додати оголошення
Етапи продажів житла в новобудовах. Плюси і мінуси.
249

Під час кризи, в спробах заощадити, люди "кидаються" на житло, що будується. Квартири в таких будинках дешевше, але існує і перелік ризиків. Кожен вирішує сам, чи готовий він переплатити за спокій, або хоче заощадити.

Є своєрідні етапи будівництва, від яких безпосередньо залежить вартість квартир і ризики. Пропорція приблизно така: чим більше побудовано, тим більше ціна і тим менший ризик.

Розглянемо ці стадії:

1.Котлован, фундамент.

Це найперший етап будівництва, більшість компаній саме на ньому відкривають продажу. Ризик максимальний, але і вартість квартири в середньому на 30-40% нижче, ніж вартість готової.

На цій стадії в продаж надходять все квартири, тому вибір дуже великий. До того ж - на етапі закладки фундаменту готові до покупки лише 15-20 відсотків перспективних мешканців.

2. Будівництво.

На цій стадії будинок готовий приблизно на 50-60 відсотків. Покупці воліють купувати квартири на цьому етапі, адже чекати залишається порівняно недовго, ризики мінімальні, а ціни приблизно на 20-30% нижче, ніж в зданій квартирі.

3.Конец робіт. Оздоблювальні роботи.

Вибір квартир до цього часу вже малий. Найзручніші розбирають ще на перших двох етапах.

Ризики на цьому етапі прагнуть до нуля, але і ціна зростає.

Квартири ще знаходяться без обробки, можна обговорити з підрядником, залишити квартиру з чорновою обробкою, або ж погодитися на повну обробку.

Справа в тому, що будівельники часто роблять обробку низької якості, після них доводиться вирівнювати підлогу і стіни. До того ж, в більшості випадків встановлюються дешеві двері і однокамерні вікна.

4. Готовність.

Будинок приймається державною комісією і офіційно вводиться в експлуатацію.

Цінник стає значно вище і зупиняється на цьому. Ризик зникає як такий.

До цього часу в продажу залишається близько 25 відсотків квартир.


Кожен вибирається для себе - заощадити, але не бути повністю впевненим, що отримаєш бажану квартиру, або переплатити за спокій. Зараз рідше відбуваються ситуації, коли пайовиків обманюють, заморожують будівництво. Але ще зовсім недавно такі випадки були досить частими. За старою звичкою продовжують боятися брати квартири на етапі будівництва, але, насправді, боятися не потрібно. Потрібно бути уважним.

Дуже важливо перевірити забудовника. Як документально, так і на ділі. Тобто подивитися, як він впорався з аналогічними проектами в цьому місті, в який термін і так далі. Адже якщо забудовник досить давно працює в місті, виконує роботу якісно, ​​то боятися нічого.

Корисні статті

Практично кожна людина хоч раз у житті стикалася з питанням покупки житла.

Традиційно, основним чинником такої угоди є вартість нерухомості, яка обмежує можливості і диктує пріоритети у виборі.

...
147

Під час кризи, в спробах заощадити, люди "кидаються" на житло, що будується. Квартири в таких будинках дешевше, але існує і перелік ризиків. Кожен вирішує сам, чи готовий він переплатити ...

249

Як показує досвід роботи ріелторів, дуже часто враження про квартиру, у покупця, складається за такими чинниками про які продавці нерухомості часто забувають.

Якщо коротко, то перед продажем, кв...

283

Кожен день, наше життя складається з якихось подій - радощів, печалей, і з усім цим неодмінно йдеш додому. Мій дім моя фортеця. І хочеться, щоб ця фортеця зустрічала після насиченого робочого дня к...

256